Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICE AUTO MICROBUZ SCOLAR VOLKSWAGEN T5 BH12LCB

Număr anunț
DA41018824
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC BRATCA (CUI 14874973)
Furnizor / câștigător
OVI-REP S.R.L. (CUI 41894170)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.115 RON
Valoare atribuită
9.115 RON
Data publicării
19.08.2026 13:51
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.115 RON

din 9.115 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.