Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DEZINSECTIE ,DEZINFECTIE sSI DERATIZARE

Număr anunț
DA41018595
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 7 (CUI 29058280)
Furnizor / câștigător
PAVRA COM SRL (CUI RO6021177)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.943 RON
Valoare atribuită
16.943 RON
Data publicării
19.08.2026 13:38
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.943 RON

din 16.943 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.