Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS DE ORIGINE DE TONER PENTRU UNITATI COPIERE MINOLTA, BIZHUBSERIES, FORMAT A3
- Număr anunț
- DA41018472
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRASTAVATU (CONSILIUL LOCAL BRASTAVATU) (CUI 5148351)
- Furnizor / câștigător
- MARSERV IT&C SRL (CUI RO31494389)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 550 RON
- Valoare atribuită
- 550 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 13:31
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
550 RON
din 550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro