Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE AUTOMATIZARE POARTA ACCES S.S. FOCSANI

Număr anunț
DA41018462
Autoritate contractantă
U.M. 0771GALATI (CUI 3127182)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
347,71 RON
Valoare atribuită
347,71 RON
Data publicării
19.08.2026 13:31
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

347,71 RON

din 347,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.