Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET BIROTICA HARTIE SI PAPETARIE
- Număr anunț
- DA41018009
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 LUPENI (CUI 32019419)
- Furnizor / câștigător
- MAXIBOR G&C SRL (CUI RO25107070)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.441,32 RON
- Valoare atribuită
- 3.441,32 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 13:03
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.441,32 RON
din 3.441,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro