Ofertă acceptată Cumpărare directă

Geam lateral tractor Eurotrac F60

Număr anunț
DA41018002
Autoritate contractantă
SC PIETE PREST SA (CUI RO27289734)
Furnizor / câștigător
DUOTRAC SRL (CUI RO16767701)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
595,04 RON
Valoare atribuită
595,04 RON
Data publicării
19.08.2026 13:02
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

595,04 RON

din 595,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.