Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii topo/cadastrale

Număr anunț
DA41017323
Autoritate contractantă
COMUNA BULZ (CUI 4856015)
Furnizor / câștigător
CLAS TOPOCAD SRL (CUI 27041932)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.000 RON
Valoare atribuită
52.000 RON
Data publicării
19.08.2026 12:26
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.000 RON

din 52.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.