Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DEZINSECTIE SI DERATIZARE G.P.N 13

Număr anunț
DA41016667
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Stefan Barsanescu" (CUI RO11527805)
Furnizor / câștigător
MIOR SRL (CUI RO1966145)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
303,60 RON
Valoare atribuită
303,60 RON
Data publicării
19.08.2026 11:50
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

303,60 RON

din 303,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.