Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziție servicii de verificare metrologică
- Număr anunț
- DA41015949
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ILFOV (CUI 11229035)
- Furnizor / câștigător
- B.B.S.C. COMMUNICATIONS SYSTEMS SRL (CUI RO6479388)
- Cod CPV
- 50433000-9 · Servicii de calibrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 570 RON
- Valoare atribuită
- 570 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 11:10
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 14:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
570 RON
din 570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro