Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTABULARI / INSCRIERI IN CARTEA FUNCIARA PASUNI COMUNALE JUDETUL BOTOSANI

Număr anunț
DA41014519
Autoritate contractantă
COMUNA ROMA (CUI 3372114)
Furnizor / câștigător
MOLDOCAD OFFICE SRL (CUI RO32893132)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.500 RON
Valoare atribuită
28.500 RON
Data publicării
19.08.2026 09:52
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.500 RON

din 28.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.