Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente pentru stingerea incendiilor in cadrul pr:"Cresterea perf. energ. bloc R""

Număr anunț
DA41012653
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
Furnizor / câștigător
STOICA SERVICE SRL (CUI RO11662771)
Cod CPV
35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.243,50 RON
Valoare atribuită
13.243,50 RON
Data publicării
18.08.2026 15:42
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.243,50 RON

din 13.243,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.