Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII ITP 4 DACIA LOGAN

Număr anunț
DA41019607
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL VRANCEA (CUI 4297673)
Furnizor / câștigător
GENERAL AUTOCOM SRL (CUI RO4103483)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
528,92 RON
Valoare atribuită
528,92 RON
Data publicării
19.08.2026 14:34
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

528,92 RON

din 528,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.