Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator 12V

Număr anunț
DA41019601
Autoritate contractantă
COMUNA GRECI (CUI 4793960)
Furnizor / câștigător
FUTURE SOLUTIONS SRL (CUI 20441710)
Cod CPV
31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.353,72 RON
Valoare atribuită
1.353,72 RON
Data publicării
19.08.2026 14:33
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.353,72 RON

din 1.353,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.