Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie Calculator Fujitsu

Număr anunț
DA41017820
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Pomicultura Bistrita (CUI RO3094573)
Furnizor / câștigător
KARMA PRODSERV SRL (CUI RO3537220)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199 RON
Valoare atribuită
199 RON
Data publicării
19.08.2026 12:53
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199 RON

din 199 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.