Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Automatizarea reglării nivelului în bazinul
- Număr anunț
- DA41017620
- Autoritate contractantă
- Comuna Lupeni (CUI 4368049)
- Furnizor / câștigător
- AUTELESYS SRL (CUI 28135725)
- Cod CPV
- 45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.726,04 RON
- Valoare atribuită
- 14.726,04 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 12:44
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.726,04 RON
din 14.726,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro