Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE/ EXPERTIZARE TEHNICĂ având scopul de a înlocui cartea tehnică a construcției

Număr anunț
DA41016781
Autoritate contractantă
Agentia Nationala pentru Locuinte (CUI 11795581)
Furnizor / câștigător
NCS PROJECT & DESIGN S.R.L. (CUI 39274311)
Cod CPV
71312000-8 · Servicii de consultanta in inginerie structurala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.250 RON
Valoare atribuită
6.250 RON
Data publicării
19.08.2026 11:56
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.250 RON

din 6.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.