Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie: Senzor/detector fum si soclu

Număr anunț
DA41013550
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Brasov (CUI 4317738)
Furnizor / câștigător
ROMTELDIL COMPANY S.R.L. (CUI RO22890457)
Cod CPV
38431200-7 · Detectoare de fum (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245 RON
Valoare atribuită
245 RON
Data publicării
19.08.2026 08:42
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245 RON

din 245 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.