Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE VERIFICARE TEHNICA A PROIECTELOR
- Număr anunț
- DA41016162
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHILAD (CUI 16500541)
- Furnizor / câștigător
- THE WIZARDS OF CRM S.R.L. (CUI 47939823)
- Cod CPV
- 71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 11:21
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 11:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro