Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Solutie cardioplegica de intretinere St Thomas II - 1.000 ml
- Număr anunț
- DA41017545
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA (CUI 5189211)
- Furnizor / câștigător
- REVISMED S.R.L. (CUI RO17748430)
- Cod CPV
- 33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.400 RON
- Valoare atribuită
- 4.400 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 12:40
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 14:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.400 RON
din 4.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro