Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie igienica rola role reciclata 2 str straturi 70m 70 m metri 260g 260gr 260 g gr grame PAPELY

Număr anunț
DA41017278
Autoritate contractantă
LICEUL REGINA MARIA DOROHOI (CUI 3860425)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.625,10 RON
Valoare atribuită
10.625,10 RON
Data publicării
19.08.2026 12:24
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.625,10 RON

din 10.625,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.