Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cadita pliabila KidsCare Gri cu suport metalic, termometru, perna reductor, jucarii, protectie cap,
- Număr anunț
- DA41005760
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- NICHIDUŢĂ TRADING SRL (CUI RO29888330)
- Cod CPV
- 33750000-2 · Produse de ingrijire pentru bebelusi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 649,59 RON
- Valoare finală
- 649,59 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 08:45
- Data finalizării
- 19.08.2026 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.