Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Articole igienico-sanitare din hârtie
- Număr anunț
- DA41003591
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI RO10716130)
- Cod CPV
- 33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.642,53 RON
- Valoare atribuită
- 1.642,53 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 14:11
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.642,53 RON
din 1.642,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro