Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drona DJI Air 3S Fly More Combo

Număr anunț
DA41017193
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN MURES (CUI 4323500)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
34711200-6 · Aeronave fara pilot (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.270,91 RON
Valoare atribuită
6.270,91 RON
Data publicării
19.08.2026 12:19
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.270,91 RON

din 6.270,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.