Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stripuri urina 10 parametri H10 pt aparat DIRUI H50
- Număr anunț
- DA41016680
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA (CUI 5189211)
- Furnizor / câștigător
- AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
- Cod CPV
- 38434500-1 · Analizoare biochimice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 440 RON
- Valoare atribuită
- 440 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 11:51
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
440 RON
din 440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro