Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziționare bornă kilometrică luminoasă

Număr anunț
DA41016030
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Furnizor / câștigător
SAPOPRINT-SERVICES SRL (CUI RO21408887)
Cod CPV
34928450-7 · Borne luminoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.300 RON
Valoare atribuită
6.300 RON
Data publicării
19.08.2026 11:14
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.300 RON

din 6.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.