Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole si echipament de sportiv.

Număr anunț
DA41015446
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Ioan Lupas" Saliste (CUI 4306984)
Furnizor / câștigător
EXCELSIOR ARTS S.R.L. (CUI 41293838)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.500 RON
Valoare atribuită
45.500 RON
Data publicării
19.08.2026 10:43
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.500 RON

din 45.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.