Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIONAT SI MONTAT ECHIPAMENT SPORTIV

Număr anunț
DA41014819
Autoritate contractantă
Colegiul National I.L.Caragiale (CUI 4192685)
Furnizor / câștigător
GRILAM SERV S.R.L. (CUI 47743290)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123.953,24 RON
Valoare atribuită
123.953,24 RON
Data publicării
19.08.2026 10:07
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123.953,24 RON

din 123.953,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.