Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet patut, saltea si lenjerii patut cresa

Număr anunț
DA41018421
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI (CUI 4666290)
Furnizor / câștigător
FIC BABY EXPO S.R.L. (CUI RO40425817)
Cod CPV
39512000-4 · Lenjerie de pat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.685,95 RON
Valoare atribuită
5.685,95 RON
Data publicării
19.08.2026 13:28
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.685,95 RON

din 5.685,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.