Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALTE SERVICII DE INTRETINERE

Număr anunț
DA41015880
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC WALDORF (CUI 23995206)
Furnizor / câștigător
INTELLIGENT PROFILE SRL (CUI 31724798)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.640,02 RON
Valoare atribuită
45.640,02 RON
Data publicării
19.08.2026 11:06
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.640,02 RON

din 45.640,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.