Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta achizitie AMENAJARE PEISAGISTICĂ ȘI INFRASTRUCTURA VERDE - ZONA CENTRALĂ 1, COM ZĂDĂRENI

Număr anunț
DA41018728
Autoritate contractantă
COMUNA ZADARENI (CUI 16343200)
Furnizor / câștigător
RomActiv Business Consulting SRL (CUI RO15203674)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
19.08.2026 13:46
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.