Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare cărămizi balistice cu dimensiunea 500x300x200.
- Număr anunț
- DA41013501
- Autoritate contractantă
- Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
- Furnizor / câștigător
- TACTICAL LIFE SRL (CUI RO21709421)
- Cod CPV
- 44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.400 RON
- Valoare atribuită
- 20.400 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 08:38
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.400 RON
din 20.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro