Ofertă acceptată Cumpărare directă

WWK 360 WCS PWash&10kg Masina spalat rufe

Număr anunț
DA41018095
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR ”BEGA” TIMIȘOARA (CUI 14970890)
Furnizor / câștigător
KUIBA LIVING S.R.L. (CUI RO14179624)
Cod CPV
42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.783,11 RON
Valoare atribuită
5.783,11 RON
Data publicării
19.08.2026 13:09
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.783,11 RON

din 5.783,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.