Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI REPARATII-INLOCUIRE FERESTRE TERMOPAN, MONTARE PLASE DE TANTARI LA PRIMARIA COM. DOBROESTI
- Număr anunț
- DA41018915
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
- Furnizor / câștigător
- LUCERI CONSTRUCT S.R.L. (CUI 45816590)
- Cod CPV
- 44221100-6 · Ferestre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.393,52 RON
- Valoare atribuită
- 12.393,52 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 13:56
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 16:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.393,52 RON
din 12.393,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro