Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de colectare,de transport si de eliminare a deseurilor medicale

Număr anunț
DA41018607
Autoritate contractantă
Directia Asistenta Sociala Buftea (CUI 26528191)
Furnizor / câștigător
EURO PLUS SERV S.R.L. (CUI RO16918456)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
19.08.2026 13:39
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.