- Număr anunț
- DA41018285
- Autoritate contractantă
- TEATRUL SICA ALEXANDRESCU BRASOV (CUI 4383960)
- Furnizor / câștigător
- APRIL'91 (CUI RO1107472)
- Cod CPV
- 44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 790,27 RON
- Valoare atribuită
- 790,27 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 13:21
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 13:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
790,27 RON
din 790,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro