Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere mini excavator cu operator pentru lucrarid e reparatii acostamente

Număr anunț
DA41017768
Autoritate contractantă
COMUNA HORIA (Primaria Horia) (CUI 2613737)
Furnizor / câștigător
RYANA DEMOLĂRI EXCAVĂRI S.R.L. (CUI 45703809)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.280 RON
Valoare atribuită
17.280 RON
Data publicării
19.08.2026 12:51
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.280 RON

din 17.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.