Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Software – Office
- Număr anunț
- DA41011641
- Autoritate contractantă
- Comuna Rasinari (CUI 4406134)
- Furnizor / câștigător
- TNT COMPUTERS SRL (CUI RO14146589)
- Cod CPV
- 48600000-4 · Pachete software pentru baze de date si operare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.596 RON
- Valoare atribuită
- 3.596 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 14:25
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 15:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.596 RON
din 3.596 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro