Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii media de informare/publicitate

Număr anunț
DA41016234
Autoritate contractantă
COMUNA BROSTENI (CUI 4350653)
Furnizor / câștigător
CONSTITUTIV CONSULTING S.R.L. (CUI 41994799)
Cod CPV
92111250-9 · Productie de filme de informare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
19.08.2026 11:25
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.