Ofertă acceptată Cumpărare directă

MS 05 PRI-REP INCIDERE USA si MS 05 PRI-INLOC COND CLIMA

Număr anunț
DA41016135
Autoritate contractantă
COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ (CUI 4323152)
Furnizor / câștigător
SZKALICZKI SERVICE SRL (CUI RO16250445)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.615,65 RON
Valoare atribuită
1.615,65 RON
Data publicării
19.08.2026 11:19
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.615,65 RON

din 1.615,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.