Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EXTINDERE RETEA DE ALIMENTARE CU APA, BRANSAMENT APA, CONTORIZARE - UAT Brosteni, VN
- Număr anunț
- DA41018156
- Autoritate contractantă
- COMUNA BROSTENI (CUI 4350653)
- Furnizor / câștigător
- DIGGER BAC S.R.L. (CUI 42487603)
- Cod CPV
- 45112100-6 · Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.800,06 RON
- Valoare atribuită
- 46.800,06 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 13:12
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
46.800,06 RON
din 46.800,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro