Ofertă acceptată Cumpărare directă

Badge/ ecusoane

Număr anunț
DA41013530
Autoritate contractantă
AEROPORTUL INTERNATIONAL AVRAM IANCU CLUJ RA (CUI RO2882425)
Furnizor / câștigător
PMA INVEST SRL (CUI RO10638155)
Cod CPV
79900000-3 · Diverse servicii comerciale si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252 RON
Valoare atribuită
252 RON
Data publicării
19.08.2026 08:41
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252 RON

din 252 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.