Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta Anuala Microsoft 365 Business Standard

Număr anunț
DA41015373
Autoritate contractantă
Comuna Mosna (Primaria) (CUI 4406240)
Furnizor / câștigător
TNT COMPUTERS SRL (CUI RO14146589)
Cod CPV
48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
899 RON
Valoare atribuită
899 RON
Data publicării
19.08.2026 10:39
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

899 RON

din 899 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.