Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de dezinsectie

Număr anunț
DA41017958
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC FERDINAND I (CUI 5010110)
Furnizor / câștigător
C & S GERSCO SRL (CUI 15254376)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.123 RON
Valoare finală
2.702 RON
Data publicării
19.08.2026 13:00
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.