Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de medicina muncii- pers fara risc,personal auto cat. B

Număr anunț
DA40983155
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE "LIVIU BORLAN"MARAMURES (CUI 3627811)
Furnizor / câștigător
CABINET MEDICAL MEDICINA MUNCII DR. MĂRIEŞ SRL (CUI 38141732)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare finală
1.500 RON
Data publicării
12.08.2026 14:20
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.