Ofertă refuzată Cumpărare directă

601MG3.0T Suflanta cu canal lateral

Număr anunț
DA40996887
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
Furnizor / câștigător
MULTIPROD VACUUM S.R.L. (CUI RO28678012)
Cod CPV
42122450-9 · Pompe de vid (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.302,71 RON
Valoare finală
3.302,71 RON
Data publicării
14.08.2026 12:42
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.