Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet diverse articole
- Număr anunț
- DA41013028
- Autoritate contractantă
- Teatrul Dramatugilor Romani (CUI 37143247)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 733,46 RON
- Valoare atribuită
- 733,46 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 18:01
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 18:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
733,46 RON
din 733,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro