Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,0% sub estimat
Heliu si Gaze industriale (gaz de calibrare)
- Număr anunț
- CN1014499
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24111300-8 · Heliu (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.900 RON
- Valoare atribuită
- 56.203,39 RON 12,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.08.2019 11:49
- Anunț de atribuire
- CAN1024313
- Termen limită
- 25.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059852
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1059852.pdf
- FORMULAR DE PROPUNERE TEHNICA.doc.p7s
- model contract furnizare.pdf.p7s
- MODELE DE FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MESSER ROMANIA GAZ SRL CUI RO 10547308
Valoare atribuită
56.203,39 RON
din 63.900 RON estimat
12,0%
Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 7.696,61 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.