Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,7% sub estimat
Servicii de elaborare a documentațiilor tehnico-economice (DTE), inclusiv asistență tehnică din partea proiectantului în timpul execuției lucrărilor pentru proiectul “Modernizarea infrastructurii educaționale pentru învățământul general obligatoriu din Orașul Buhuși - Școala Gimnazială Ștefan cel Mare” cod SMIS 121239
- Număr anunț
- SCN1044872
- Autoritate contractantă
- ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
- Furnizor / câștigător
- THIRD NEST SRL (CUI 37147516)
- Cod CPV
- 71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.000 RON
- Valoare atribuită
- 117.000 RON 12,7% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2019 09:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1019568
- Termen limită
- 24.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050532
Documente
Documentația de atribuire
- 7.1.1 SF -piese scrise, partea I se.pdf.p7s
- 7.1.2 SF -piese scrise, partea II se.pdf.p7s
- 7.1.3 SF -piese desenate, partea I se.pdf.p7s
- 7.1.4 SF -piese desenate, partea II se.pdf.p7s
- 7.1.5 Grafice de executie se.pdf.p7s
- 7.3 Expertiza tehnica se (1).pdf.p7s
- 7.4 Audit energetic se (1).pdf.p7s
- 7.5 Studiu topografic se.pdf.p7s
- 7.6 Studiu geotehnic + verif se.pdf.p7s
- 8.1 Certificat Urbanism St cel Mare SE.pdf.p7s
- 8.2.2 aviz gaz - Scoala Stefan cel Mare se.pdf.p7s
- 8.2.3 notificare sanitara - Scoala Stefan cel Mare se.pdf.p7s
- 8.2.4 aviz Telekom Scoala Stefan cel Mare se.pdf.p7s
- 9. Decizia etapei de incadrare se.pdf.p7s
- Caiet de sarcini PTH Stefan cel Mare.PDF.p7s
- FisaDate_DF1050532.pdf
- MODEL_FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
THIRD NEST SRL CUI 37147516
Subcontractanți 1
TROCON SRL CUI 18561065
Valoare atribuită
117.000 RON
din 134.000 RON estimat
12,7%
Adjudecat la 87,3% din estimat · economie 17.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.