Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CUTIE PROTECTIE ROBINETE MONTATE INGROPAT INTEGRAL FONTA, H=270 MM
- Număr anunț
- DA40996394
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
- Furnizor / câștigător
- JAFAR ARMĂTURI SRL (CUI RO19139256)
- Cod CPV
- 42132000-3 · Piese pentru robinete sau vane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.021,60 RON
- Valoare finală
- 2.021,60 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 12:07
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.