Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Algifen sol.inj. 5ml x 5 fi.5003
- Număr anunț
- DA40999503
- Autoritate contractantă
- Spitalul Sovata-Niraj (CUI 28605975)
- Furnizor / câștigător
- ROPHARMA SA (CUI RO1962437)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 303,88 RON
- Valoare finală
- 303,88 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 09:38
- Data finalizării
- 19.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.